HUGO P. - 6e - Futbol - Roda vs St.Pere - Dissabte 12:00 - Camp Chencho
ANDREA C. i HUGO - 5e - Futbol - St.Pere vs VilaReal - Dissabte 9:30 - J.Marquina
CANDELA i MOHAMED- 5e i 4t- Futbol - Futur CS vs St.Pere - Dissabte 15:00 - Ordoñez
DAVID i JAIRO - 5e - Futbol - St.Pere vs Futurs CS - Diumenge 9:00 - J.Marquina
JULEN - 5e - Futbol - Tonin vs Drac - Dissabte 11:30 - Camp Gran Via.
YERAY - 2n - Rugby - Elefantes vs Abelles - Dissabte 18:30 - València.
AITOR - 2n - Futbol - St.Pere vs Vila-Vella - Dissabte 11:00 - Camp Vila-Vella.
Molta sort a tots i totes
divendres, 30 d’octubre del 2015
divendres, 23 d’octubre del 2015
AGENDA ESPORTIVA DEL CAP DE SETMANA
AITOR - 2n - Futbol - St.Pere vs Onda - Diumenge 10:30 - Camp J.Marquina.
VICTOR - 2n - Futbol - Costa Azahar vs P.Toque - Dissabte 17:00 - C. Ordoñez.
IKER - 3r - Futbol - VilaReal vs St.Pere - Dissabte 11:30 - Camp. Vila-Real.
MIGUEL - 4t - Futbol - Onda vs St.Pere - Diumenge 15:00 - Camp d'Onda.
JAIRO, DAVID i OLMO - 5e i 6e - Futbol - Onda vs St.Pere - Dissabte 9:00 - Onda.
ANDREA i HUGO - 5e - Futbol - Onda vs St.Pere - Diumenge 15:00 - Camp d'Onda.
CANDELA i MOHAMED - 4t i 5e - Futbol - St.Pere vs Betxí - Dissabte 9:30 - J.Marquina.
Molta sort a tots i totes.
VICTOR - 2n - Futbol - Costa Azahar vs P.Toque - Dissabte 17:00 - C. Ordoñez.
IKER - 3r - Futbol - VilaReal vs St.Pere - Dissabte 11:30 - Camp. Vila-Real.
MIGUEL - 4t - Futbol - Onda vs St.Pere - Diumenge 15:00 - Camp d'Onda.
JAIRO, DAVID i OLMO - 5e i 6e - Futbol - Onda vs St.Pere - Dissabte 9:00 - Onda.
ANDREA i HUGO - 5e - Futbol - Onda vs St.Pere - Diumenge 15:00 - Camp d'Onda.
CANDELA i MOHAMED - 4t i 5e - Futbol - St.Pere vs Betxí - Dissabte 9:30 - J.Marquina.
Molta sort a tots i totes.
divendres, 16 d’octubre del 2015
AGENDA ESPORTIVA DEL CAP DE SETMANA
MOHAMED i CANDELA - 4t i 5e - ToninB vs St.Pere - Dissabte 9:00 - Camp Gran Via.
JULEN - 5e - Tonin vs Vall d'Uixó - Dissabte 11:30 - Camp Gran Via.
JAIRO, DAVID, OLMO - 5e i 6e - St.Pere vs Vall d'Uixó - Diumenge 9:30 - C. J.Marquina.
MANUEL, ANDREA, HUGO, J.LUIS - 5e - St.Pere vs Futurs - Dissabte 9:45 - J.Marquina.
HUGO - 6e - St.Pere vs Alqueries - Dissabte 11:30 - Camp Javier Marquina.
Molta Sort a tots i totes.
JULEN - 5e - Tonin vs Vall d'Uixó - Dissabte 11:30 - Camp Gran Via.
JAIRO, DAVID, OLMO - 5e i 6e - St.Pere vs Vall d'Uixó - Diumenge 9:30 - C. J.Marquina.
MANUEL, ANDREA, HUGO, J.LUIS - 5e - St.Pere vs Futurs - Dissabte 9:45 - J.Marquina.
HUGO - 6e - St.Pere vs Alqueries - Dissabte 11:30 - Camp Javier Marquina.
Molta Sort a tots i totes.
Subscriure's a:
Missatges (Atom)